Vybrať región
sk

Registratúrne riešenia

Registratúra

Riešenia pre komplexnú procesnú registratúru

Riešenia na báze produktov európskeho softvérového producenta Fabasoft spĺňajú podmienky štandardizácie administratívnej výmeny spisov v orgánoch verejnej správy platné v Európskej únii a teda aj v Slovenskej republike.

Orgány štátnej správy a samosprávy implementáciou certifikovaných riešení dosahujú predpísané štandardy v oblasti registratúry.

Zavedením systému sa spolupráca so zákazníkom nekončí

Jedna vec je implementácia, pri ktorej využívame know-how Fabasoftu, druhá podpora po spustení reálnej prevádzky. Náš tím tvoria špičkoví odborníci na jednotlivé zložky správy a riadenia dokumentov. Technológie, ktoré zavádzame, dokonale poznáme a poskytujeme zákazníkom systémovú, aplikačnú aj analyticko-vývojárskú podporu.

Kľúčový benefit vašej registratúry

Fabasoft má všetky nástroje integrované do jedného riešenia – Document Management System, Workflow, integračná platforma a archív. Predstavuje tak komplexný systém už v štandardnej verzii.

  Platby len za jednu technológiu, nie za prídavné moduly
  Jednoduchá prevádzka a údržba systému
  Efektívne a odskúšané európske riešenie

Integrácia a kolaborácia

  Produkty Fabasoftu úzko spolupracujú s inými informačnými systémami: sú certifikované pre použitie s ERP riešeniami spoločnosti SAP a kancelárskymi a databázovými aplikáciami Microsoftu
  Vhodné aj pre mikropodniky, služby, kultúrne inštitúcie, malé obce a tretí sektor

iRegistratúra
Cloudová služba, ktorá zabezpečuje automatizovanú správu registratúry. Jednoduché, prehľadné a logicky usporiadané používateľské rozhranie umožňuje efektívne využívanie služieb.

  Konektivita s Ústredným portálom verejnej správy uľahčuje komunikáciu s úradmi
  Certifikát MV SR zaručuje, že zmeny sú zapracované včas a v zhode s legislatívnymi požiadavkami
  Službu si môžete vyskladať podľa toho, čo potrebujete a koľko používateľov máte