Vybrať región
sk

Študenti a absolventi

Máš po štátniciach a premýšľaš, kde využiješ svoje znalosti?

Alebo ešte študuješ a chceš získať prax už behom štúdia? Pozri sa aké pozície ponúkame a pošli nám svoj životopis. Nenašiel si svoju vysnenú pozícu? Nevadí! Pošli nám aj napriek tomu svoje CV s telefónnym kontaktom a zaradíme si ťa do databázy , v ktorej primárne hľadáme vhodných kandidátov. Možno ťa už čoskoro budeme kontaktovať.

Kde nás nájdeš?

 Pracovné veľtrhy 

Pravidelne sa zúčastňujeme veľtrhov pre študentov, príď sa pozrieť k nášmu stánku a dozvedieť sa viac informácií o nás a o pozíciach, ktoré práve obsadzujeme.

 Lokality  kde pôsobíme

Lajkni si nás

a získavaj pravidelne informácie o našich aktivitách.

 

Typy pozícií

Staň sa súčasťou nášho tímu, skúsení kolegovia ťa radi zaškolia a budeš mať možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch . Odštartuj svoju kariéru v IT u nás ako:

 

 ANALYTIK JUNIOR

Analytik sa venuje analýze požiadaviek našich klientov, ktorú následne odovzdáva programátorom.

 PROGRAMÁTOR JUNIOR

Programátor na základe pripravenej analýzy naprogramuje riešenie v príslušnom jazyku.

 PROJEKTOVÝ MANAŽÉR JUNIOR

Projektový manažér zabezpečuje vývoj projektu vo všetkých fázach jeho životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej a  komunikačnej voči klientovi.

 TESTER

Tester sa venuje testovaniu naprogramovaného riešenia, hľadá možné chyby, ktoré ďalej rieši za účasti programátorov.

Možnosti spolupráce:

  • Plný úväzok
  • Dohoda o brigádnickej práci študenta  / prax popri štúdiuNaši študenti:

Prečítaj si o skúsenostiach našich študujúcich kolegov a zisti jako to u nás prebieha:

 Michaela Macáková, IT Analytik

Počas štúdia informačných technológií na Ekonomickej univerzite v Bratislave som nastúpila do spoločnosti Asseco CE na pozíciu recepčnej. Neskôr som dostala ponuku stať sa členom tímu SAP, kde momentálne pracujem ako IT Analytik. Práca na recepcii bola pre mňa zaujímavá, keďže som nikdy predtým na podobnej pozícii nepracovala. Vďaka milým a ústretovým kolegyniam som sa počas deviatich mesiacov naučila veľa nových vecí ohľadne efektívneho vykonávania administratívnej činnosti. V tíme SAP som dostala možnosť robiť to, čo som vyštudovala a čo ma veľmi baví. Na práci v ACE oceňujem možnosť získavať nové vedomosti a rozvíjať svoje pracovné skúsenosti. Som rada, že som dostala možnosť realizovať sa aj napriek tomu, že som nemala žiadne skúsenosti s prácou v IT oblasti. Nesmiem zabudnúť na priateľský kolektív a spravodlivé vedenie tímu, ktoré sú tiež dobrou motiváciou. Ponuka nastúpiť na hlavný pracovný pomer ma ako absolventku veľmi potešila. Zodpovednosť za riešenie pracovných úloh postupom času pribúdala a v súčasnosti si neviem predstaviť prácu, ktorá by ma bavila viac.

 Dominik Cachovan, Software Developer

O firme Asseco CE som sa dozvedel počas programu „Deň otvorených dverí“ na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde som študoval na Fakulte hospodárskej informatiky. Nastúpil som na pozíciu IT Analytik, na ktorej som pracoval zhruba pol roka. Po pol roku prišiel nový projekt a navrhli mi, či by som sa nechcel naučiť programovať v jazyku JAVA. Súhlasil som a moja pracovná pozícia sa zmenila na Junior programmer. Pracovný čas som mal počas štúdia flexibilný, takže mi to vyhovovalo. Práca ma bavila, pretože aj keď som niečo nevedel, tak kolegovia mi ochotne pomohli a stále som sa niečo nové učil. Z hľadiska času sa to dalo zvládať, len si to musí človek rozplánovať. Po ukončení štúdia som automaticky a bez problémov prešiel na hlavný pracovný pomer. Momentálne pracujem ako Software Developer.