Vybrať región
sk

Študenti a absolventi

 Aktívne spolupracujeme s viacerými vysokými školami na Slovensku aj v Českej republike prostredníctvom účasti na dňoch príležitostí pre študentov. Na tejto platforme sa snažíme študentom priblížiť možnosti spolupráce s našou spoločnosťou, sprostredkovať im informácie o aktuálnych projektoch, benefitoch a firemnej kultúre. Tiež sa snažíme získať šikovných a “prácechtivých” študentov pre budúcu spoluprácu. 

 

 

 

 Rovnako naši kolegovia - špecialisti v rôznych oblastiach poskytujú svoje vedomosti a skúsenosti vo forme konzultácií študentom (záverečné práce, diplomovky, referáty...), príp. aktívne spolupracujú s vybranými fakultami pri odborných témach.  

   Okrem študentov podporujeme aj startupy. Na Slovensku a v Čechách sme hrdým partnerom akcelerátoru Perry Talents. Učíme začínajúcich podnikateľov ako robiť biznis a byť v ňom úspešný.  

 

  Pozri sa, aké pozície ponúkame a pošli nám svoj životopis. Nenašiel si svoju vysnenú pozíciu? Nevadí! Pošli nám aj napriek tomu svoje CV s telefónnym kontaktom a zaradíme si ťa do databázy, v ktorej primárne hľadáme vhodných kandidátov. Možno ťa už čoskoro budeme kontaktovať.

  [email protected]  

 

 

  A aké pozície primárne hľadáme?

   

Analytik junior

Analytik sa venuje analýze požiadaviek našich klientov, ktorú následne odovzdáva programátorom.

 

Programátor junior

Programátor na základe pripravenej analýzy naprogramuje riešenie v príslušnom jazyku.

 

Projektový manažér junior

Projektový manažér zabezpečuje vývoj projektu vo všetkých fázach jeho životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej a  komunikačnej voči klientovi.

 

Tester

Tester sa venuje testovaniu naprogramovaného riešenia, hľadá možné chyby, ktoré ďalej rieši za účasti programátorov.

 

   

„V Asseco CE som začínala ako študentka na VŠ. Momentálne pracujem ako IT Analytička. Som rada, že som dostala možnosť realizovať sa aj napriek tomu, že som nemala žiadne skúsenosti s prácou v IT oblasti. Nesmiem zabudnúť na priateľský kolektív a spravodlivé vedenie tímu. Ponuka nastúpiť na hlavný pracovný pomer ma ako absolventku veľmi potešila. Zodpovednosť za riešenie pracovných úloh postupom času pribúdala a v súčasnosti si neviem predstaviť prácu, ktorá by ma bavila viac.“ Michaela Macáková, IT analyst

 

Získavaj pravidelne informácie o našich aktivitách! 

 Facebook          LinkedIn