Vybrať región
sk

Študenti a absolventi

Máš po štátniciach a premýšľaš, kde využiješ svoje znalosti? Alebo ešte študuješ a chceš získať prax už behom štúdia? Chceš prácu na plný úväzok, alebo dohodu o brigádnickej práci študenta?

Pozri sa, aké pozície ponúkame a pošli nám svoj životopis. Nenašiel si svoju vysnenú pozíciu? Nevadí! Pošli nám aj napriek tomu svoje CV s telefónnym kontaktom a zaradíme si ťa do databázy , v ktorej primárne hľadáme vhodných kandidátov. Možno ťa už čoskoro budeme kontaktovať.

Nájdeš nás aj na pracovných veľtrhoch. Pravidelne sa zúčastňujeme veľtrhov pre študentov, príď sa pozrieť k nášmu stánku a dozvieš sa viac informácií o nás a o pozíciách, ktoré práve obsadzujeme.

 

   

Lajkni si nás

a získavaj pravidelne informácie o našich aktivitách.

 

Staň sa súčasťou nášho tímu, skúsení kolegovia ťa radi zaškolia a budeš mať možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch . Odštartuj svoju kariéru v IT u nás ako:

   

Analytik junior

Analytik sa venuje analýze požiadaviek našich klientov, ktorú následne odovzdáva programátorom.

 

Programátor junior

Programátor na základe pripravenej analýzy naprogramuje riešenie v príslušnom jazyku.

 

Projektový manažér junior

Projektový manažér zabezpečuje vývoj projektu vo všetkých fázach jeho životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej a  komunikačnej voči klientovi.

 

Tester

Tester sa venuje testovaniu naprogramovaného riešenia, hľadá možné chyby, ktoré ďalej rieši za účasti programátorov.

 

   

„V Asseco CE som začínala ako študentka na VŠ. Momentálne pracujem ako IT Analytička. Som rada, že som dostala možnosť realizovať sa aj napriek tomu, že som nemala žiadne skúsenosti s prácou v IT oblasti. Nesmiem zabudnúť na priateľský kolektív a spravodlivé vedenie tímu. Ponuka nastúpiť na hlavný pracovný pomer ma ako absolventku veľmi potešila. Zodpovednosť za riešenie pracovných úloh postupom času pribúdala a v súčasnosti si neviem predstaviť prácu, ktorá by ma bavila viac.“ Michaela Macáková, IT analyst